Przejdź do głównej treści
Nowość

Mieszkanie, 3-pokojowe, 47 m², Słomiana, Kraków

698.000 PLN
Data dodania: 13 maj 2026

Dane szczegółowe

  • Ilość pokoi
    3
  • Rodzaj zabudowy
    blok
  • Sygnatura
    BS1-MS-315157
  • Powierzchnia (m2)
    47,3000
  • Cena za m2
    14756,87
  • Ogłoszeniodawca
    biuro nieruchomości
  • Piętro
    4
  • Liczba pięter
    4
  • Rok budowy
    1976
  • Informacje dodatkowe
    internet,gazowa
  • Czynsz
    850
  • Forma własności
    spółdzielcze własnościowe z kw
  • Materiał budynku
    beton;cegła

Opis

3 OSOBNE POKOJE Z BALKONEM UL. SŁOMIANA - OS.PODWAWELSKIE

Tylko w naszym biurze
Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 M2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na ul. Słomianej. Rewelacyjna lokalizacja, nieopodal Ronda Grunwaldzkiego.

- Bliskość terenów zielonych z jednoczesną wygodą mieszkania w centrum Miasta
- Bulwary Wiślane, Wawel oraz Centrum Kongresowe ICE w zasięgu spacerowym
- Doskonała komunikacja w każdym kierunku Krakowa (tramwaj i autobus nieopodal bloku)
- W okolicy bogata infrastruktura handlowo-usługowa, punkty gastronomiczne szkoły, przedszkola, przychodnia
- W niedalekiej odległości Zakrzówek oraz Park Dębnicki
Mieszkanie w dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia się lub delikatnego odświeżenia.

Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z lat 70-tych składa się z:

- Przedpokoju
- 2 osobnych pokoi
- Pokoju z wyjściem na balkon
- Odrębnej kuchni
- Łazienki z WC

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,6 m2. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie, gaz doprowadzony tylko do kuchenki w kuchni. Na podłogach parkiet. Mieszkanie bardzo jasne i ciche. Osiedle bardzo zielone, miejsca postojowe ogólnodostępne pod blokiem.

Spółdzielczo-własnościowe z własną Księgą Wieczystą bez obciążeń.

Serdecznie zapraszam na prezentację