Przejdź do głównej treści
Nowość

Mieszkanie, 2-pokojowe, 57 m², Rydlówka, Kraków

1.190.000 PLN
Data dodania: 15 maj 2026

Dane szczegółowe

  • Ilość pokoi
    2
  • Rodzaj zabudowy
    blok
  • Sygnatura
    BS1-MS-314776
  • Powierzchnia (m2)
    57,3500
  • Cena za m2
    20749,78
  • Ogłoszeniodawca
    biuro nieruchomości
  • Piętro
    4
  • Liczba pięter
    6
  • Rok budowy
    2024
  • Informacje dodatkowe
    winda
  • Czynsz
    800
  • Rynek
    wtórny
  • Forma własności
    własność
  • Materiał budynku
    cegła

Opis

2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI
Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku. Mieszkanie wykończone materiałami podwyższonej jakości zakupionymi w Max-Fliz, na podłogach parkiet, wszystkie meble na wymiar. W budynku winda oraz monitoring.

- Doskonała lokalizacja koło Ronda Matecznego, zapewniająca dobrą komunikację z każdym rejonem Krakowa
- Przystanki autobusowy i tramwajowy nieopodal bloku
- W okolicy bogata infrastruktura handlowo-usługowa, Centra biurowe oraz CH Bonarka 2 min samochodem
- W sąsiedztwie liczne tereny rekreacyjne Zakrzówek , Bulwary Wiślane oraz ścieżki rowerowe.

Mieszkanie pięknie urządzone materiałami podwyższonej jakości, gotowe do wprowadzenia.

Składa się z:

- Przedpokoju
- Pokoju z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
- Sypialni
- Łazienki

Standard mieszkania:

- Ciche, słoneczne
- Budynek z monitoringiem i windą
- Ogrzewanie i ciepła woda miejskie
- Czynsz administracyjny ok.800 zł (zawiera zaliczkę na zimną, ciepłą wodę oraz ogrzewanie)
- Mieszkanie własnościowe z KW, bez obciążeń

Do mieszkania w kwocie 60 000 zł przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (platforma)

Serdecznie zapraszam na prezentację