Przejdź do głównej treści

Fantastyczna działka - panorama Gliczarów Górny

1.599.000 PLN
Data dodania: 07 marzec 2025

Dane szczegółowe

  • Cena za m2
    387.92

Opis

Wymarzona działka pod inwestycję lub cudowne miejsce na Twój dom w górach! Blisko 1000 m.n.p.m.
Lokalizacja :
Gliczarów Górny, gmina Biały Dunajec
Kształt :
Prostokąt
Powierzchnia :
4122 m2
Dojazd :
Nieruchomość znajduje się nieznacznie od głównej drogi, działka posiada wytyczony dojazd. Numery działek ; 2032/19, 2032/21
Usytuowanie :
Działka znajduje się w Studium gminy w rejonie oznaczonym symbolem M1  - tereny zabudowy mieszkaniowej - usługowej
Widok :
Wspaniały! Z Gliczarowa Górnego przez wielu uważany za jeden z najładniejszych na nasze Tatry. Niezagrożona panorama!
Takich działek jest już bardzo mało! Daj sobie szansę i umów się na prezentację już dziś!
W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Lokalizacja

, gliczarów górny

Kontakt: 

Mateusz Malinowski
+48606405903
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.