Przejdź do głównej treści
Nowość

Działka budowlana niedaleko Jonkowa

145.000 PLN
Data dodania: 20 maj 2026

Dane szczegółowe

  • Cena za m2
    104.09
  • Typ działki
    budowlana
  • Sygnatura
    548/16208/OGS
  • Infrastruktura
    woda miejska na działce, szambo, przydomowa oczyszczalnia ścieków
  • Ogłoszeniodawca
    biuro nieruchomości

Opis

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy
Oferuję działkę nr ew. 41/4 o powierzchni 1393 m², położoną w miejscowości Porbady, gmina Jonkowo, w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Olsztyna. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego.
To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w cichej okolicy, z dostępem do mediów i dobrym połączeniem z miastem.
Najważniejsze informacje
Lokalizacja: Porbady, gm. Jonkowo
Numer działki: 41/4
Powierzchnia działki: 1393 m²
Rodzaj działki: budowlana
Warunki zabudowy: wydane (2025 r.)
Dostęp do drogi publicznej: tak
Dojazd: droga gminna
Otoczenie: zabudowa jednorodzinna i tereny zielone
Spokojna okolica
Dobry dojazd do Olsztyna
Parametry zabudowy z decyzji WZ
- budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący
- wysokość budynku: 6,5–9 m
- do 2 kondygnacji (w tym poddasze użytkowe)
- dach dwuspadowy
- kąt nachylenia dachu: 30°–45°
- maksymalna szerokość elewacji frontowej: 12,64 m
- maksymalna powierzchnia zabudowy: 139,86 m²
Media i infrastruktura
prąd – możliwość podłączenia z istniejącej sieci
wodociąg – w pobliżu działki
ścieki – szambo lub przydomowa oczyszczalnia
odprowadzenie wód opadowych na terenie działki
Atuty nieruchomości
- działka 1393 m²
- wydane warunki zabudowy
- spokojna i zielona okolica
- idealna pod dom całoroczny lub weekendowy
- sąsiedztwo nowej zabudowy jednorodzinnej
- szybki dojazd do Jonkowa i Olsztyna
- teren nieobjęty miejscowym planem zagospodarowania
Dodatkowe informacje
- działka znajduje się poza terenami zalewowymi i osuwiskowymi