Przejdź do głównej treści
Nowość

Mieszkanie, 2-pokojowe, 38 m², Żeromskiego, Skarżysko-Kamienna

312.256 PLN
Data dodania: 19 maj 2026

Dane szczegółowe

  • Ilość pokoi
    2
  • Rodzaj zabudowy
    nowe budownictwo
  • Sygnatura
    PRP-MS-76185
  • Powierzchnia (m2)
    38,0800
  • Cena za m2
    8200
  • Ogłoszeniodawca
    biuro nieruchomości
  • Liczba pięter
    3
  • Rok budowy
    2025
  • Informacje dodatkowe
    winda,wodna
  • Forma własności
    własność
  • Materiał budynku
    cegła + styropian

Opis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,08 m² , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego w atrakcyjnej lokalizacji - w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Żeromskiego, niedaleko centrum miasta. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i inwestorów.
Układ pomieszczeń:
• salon z aneksem kuchennym - 16,96 m²
• sypialnia - 12,41 m²
• łazienka - 3,73 m²
• przedpokój - 4,98 m²
• taras - 3,26 m²
Do mieszkania przynależy prywatny ogródek o powierzchni 38,92 m² , idealny do wypoczynku, oraz komórka lokatorska o powierzchni 2,18 m² w cenie 6000 PLN/m².
Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku zrealizowanym w ramach kameralnej inwestycji obejmującej 56 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 m² do 60 m². Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne, garaż podziemny oraz dwie nowoczesne windy.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
• nowoczesna in westycja oddana do użytkowania
• parter z ogródkiem
• funkcjonalny układ pomieszczeń
• ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej
• możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym - 39 000 PLN brutto
• dogodna lokalizacja blisko centrum miasta
• winda i garaż podziemny

To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesne budownictwo oraz dogodny dostęp do miejskiej infrastruktury.