Przejdź do głównej treści
Nowość

3 pokoje do remontu w pięknej okolicy

710.000 PLN
Data dodania: 15 maj 2026

Dane szczegółowe

  • Ilość pokoi
    3
  • Rodzaj zabudowy
    niski blok
  • Sygnatura
    1485/14727/OMS
  • Powierzchnia (m2)
    47
  • Cena za m2
    15106.38
  • Ogłoszeniodawca
    biuro nieruchomości
  • Piętro
    3
  • Liczba pięter
    4
  • Rok budowy
    1971

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Jasnodworskiej 10 na warszawskim Żoliborzu. Jeśli potrzebujesz mieszkania, którego lokalizacja zapewni najwyższy komfort życia lub szukasz rentownej inwestycji, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie!
Z dokładnym stanem mieszkania można zapoznać się oglądając spacer 3D dołączony do ogłoszenia!
MIESZKANIE
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku bez windy wybudowanego w 1971 roku.
Na łączną powierzchnię 47 m2 składają się:
- salon z balkonem,
- pokój,
- sypialnia,
- oddzielna kuchnia,
- łazienka,
- WC,
- przedpokój.
Dokładne powierzchnie pomieszczeń zawarte są na rzucie mieszkania dołączonym do ogłoszenia.
Mieszkanie jest dwustronne - okna w lokalu skierowane są na zachód (salon, pokój) i wschód (sypialnia, kuchnia).
Do lokalu przynależy piwnica o pow. 3,3 m2 (zawarta w cenie).
Mieszkanie wymaga generalnego remontu, łącznie z wymianą elektryki i okien. Na podłodze znajdują się płytki PVC Lokal został opróżniony z wszelkich mebli ruchomych i jest gotowy do szybkiego rozpoczęcia remontu. Po przeniesieniu kuchni do salonu można uzyskać dodatkowy 4 pokój.
PARKING
Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego od Spółdzielni Mieszkaniowej w cenie ok. 255 zł/miesiąc. Parking znajduje się za szlabanem tuz obok budynku.