Przejdź do głównej treści

Mieszkanie, 4-pokojowe, 67 m², Żółkiewskiego, Kielce

880.230 PLN
Data dodania: 27 październik 2025

Dane szczegółowe

  • Ilość pokoi
    4
  • Rodzaj zabudowy
    apartamentowiec
  • Sygnatura
    PRP-MS-71092
  • Powierzchnia (m2)
    67,7100
  • Cena za m2
    13000
  • Ogłoszeniodawca
    biuro nieruchomości
  • Liczba pięter
    3
  • Rok budowy
    2023
  • Informacje dodatkowe
    winda,wodna,gazowa

Opis

Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,71 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

W skład lokalu wchodzą:
- salon połączony z aneksem kuchennym (24,51 m2),
- 3 sypialnie (9,79 m2, 9,27 m2, 10,10 m2),
- łazienka z WC (4,73 m2),
- przedpokój (9,31 m2),
- taras o powierzchni 23,44 m2
- ogródek o pow. 151,84 m2

Ogrzewanie z pieca gazowego dwufunkcyjnego . Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 60 000 zł brutto oraz komórka lokatorska o pow. 2,47m2 w cenie 13 000 zł brutto.

Nowa inwestycja deweloperska w dzielnicy Baranówek to kameralny, trzypiętrowy budynek z windą w którym znajduje się tylko 17 mieszkań oraz podziemny parking i komórki lokatorskie. Na parterze 5 mieszkań z ogródkami o powierzchni od 20 m 2 do 151 m 2 . Pierwsze i drugie piętro to lokale z balkonami, natomiast ostatnie, trzecie piętro, to tylko dwa apartamenty z tarasami o powierzchni od 51 m 2 do 81 m 2 . Inwestycja będzie ogrodzona i wyposażona w zewnętrzną siłownię.

Kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura i podatku PCC. Wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca.

Sprzedaż inwestycji prowadzi biuro PROPERCO.pl Nieruchomości - Kielce, ul. Kozia 3A/1.

Dane kontaktowe do agenta: Jacek Kotlarz, tel: 888 889 441, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.